30MM diameter 125KHz low frequency tags buried Patrol Patrol Point Address Card EM4100
30MM diameter 125KHz low frequency tags buried Patrol Patrol Point Address Card EM4100
This product has no valid combination.
| 30mmPatrol point (Stick Tag) | |
| Diameter | 30 mm |
| Thickness | 3 mm |
| Aperture | 5 mm |
| Operating Frequency | 125KHz / 13.56MHz |
| Reading distance | Environment with readers and reader |
| Material | ABS |
| Operating Temperature | -20 ° ~ 90 ° |
| Storage Temperature | -20 ° ~ 120 ° |
| 160C for 50hours | |
| Packaging Technology | Ultrasonic welding |
| Protection class | IP68 |
| Standard colors | Black / White / Sky Blue |
| Weight | 3 g |
| Packing | 100pcs /Package |
| Can be packaged chip | |
| 125 KHz | EM4200, EM4102, ATA5577, ATA5567, T5557, HITAG 1, HITAG 2, HITAG S256, HITAG S2048 |
| 13.56 MHz | MIFARE 13.56Mhz (1K), MIFARE S70 (4K), MIFARE Ultralight, MIFARE PLUS, MIFARE DESFire EV1 / V0.6, I.Code SLI, SLE 66R35, Tag-it Plus (2048), Tag-it Pro (256) , Tag-it Standard (256), LEGIC MIM256, LEGIC MIM1024, LEGIC Supertag, FeliCa RCS919, SR176, SRIX4K, LRI64, SRF 55V02S, SRF 55V10S, MB89R118B. |