| Pixel | 1 mega-pixel CMOS |
| Resolution | 1260*720 |
| Angle of view | 90° |
| Motion detection shooting distance | Straight line 6m |
| Sensing distance | 4m |
| Video record time | >24h |
| Voice record area | 5m2 |
| Memory card max capacity | 64GB |
| Pixel | 1 mega-pixel CMOS |
| Resolution | 1260*720 |
| Angle of view | 90° |
| Motion detection shooting distance | Straight line 6m |
| Sensing distance | 4m |
| Video record time | >24h |
| Voice record area | 5m2 |
| Memory card max capacity | 64GB |